Predaj lacnych aut zo zahraničia

Dovoz áut z Rakúska

Rakúsko je, pre svoju polohu, obľúbený štát Slovákov. Okrem toho, že mnoho ľudí hľadá v Rakúsku prácu, využívame Rakúsko aj na nákupy rôzneho charakteru. Ničím nezvyčajným nie je ani kúpa auta v Rakúsku.

Proces je pomerne jednoduchý. Človek si auto vyberie a kúpi buď sám, alebo si vyberie z nejakej ponuky autobazárov, ktoré dovážajú autá z Rakúska na Slovensko. V prvom prípade nejde o žiadnu zložitú vec. Stačí si obyčajne na internete nájsť nejaký rakúsky autobazár a hľadať to, po čom človek túži. Keď také auto nájde, obyčajne sa vyberie ho osobne kúpiť. Takáto kúpa auta z Rakúska si potom vyžaduje osobný dovoz a niekoľko chvíľ, ktoré treba stráviť vybavovaním papierov.

Druhou možnosťou je dovoz auta z Rakúska prostredníctvom spoločnosti, ktorá sa takýmto obchodom zaoberá. Obyčajne ide autobazáre, ktoré si po otvorení európskeho trhu rozšírili pole pôsobnosti.

V tomto prípade si človek vyberie automobil taktiež najčastejšie na internete a potom si ho cez autobazár kúpi. Ten mu obyčajne sprostredkuje dovoz auta až na Slovensko, takže sa pre auto nemusí vyberať sám. Za dovoz si však samozrejme priplatí.

Slováci využívajú Rakúsko na dovoz automobilov pre jeho bezprostrednú blízkosť a pre dostupnosť tejto krajiny. Ani v tomto prípade sa však netreba nechať oklamať a auto si pred kúpou prezrieť a skontrolovať, aby nezostal človek nemilo prekvapený. Vždy si totižto treba porovnať cenu s kvalitou. Aj keď sa v Rakúsku dajú kúpiť autá skutočne lacné, nemusia byť všetky také zachované ako sa zdajú na obrázku.


Tento záznam bol zaslaný Dovoz áut z EU, Najlacnejšie autá a označený , , . Záložka je tu.

Similar posts

Komentáre sú uzavreté.